OFERTY PRACY

KARIERA

RadioMed s.c. to polska firma. specjalizująca się w branży Ochrony Radiologicznej. W swoich strukturach posiadamy dział: Laboratoryjny – laboratorium badawcze, Projektowy oraz Szkoleniowy. Skutecznie doprowadzamy do końca nawet najbardziej złożone zagadnienia ochrony radiologicznej. Tworzymy elastyczne rozwiązania i procesy dla potrzeb klientów indywidualnych, prywatnych placówek oraz jednostek państwowych. Wykorzystujemy potencjał cyfrowej rewolucji i dostrzegamy jej wpływ na rozwój organizacji. Stawiamy na wzajemny szacunek i współpracę. Naszą przewagą konkurencyjną jest zaangażowanie zespołowe.

PORADNIK – PROCES REKRUTACJI:
  • Przed rozmową zdobądź informacje o Nas.
  • Zastanów się dlaczego chciałbyś pracować w RadioMed s.c.
  • Daj się poznać przyszłemu pracodawcy – bądź Sobą!
  • Przygotuj pytania do nas, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?
  1. Etap I – weryfikacja otrzymanych dokumentów aplikacyjnych.
  2. Etap II – 5 minutowa rozmowa telefoniczna z kandydatami.
  3. Etap III –  rozmowa rekrutacyjna.
  4. Etap IV – zawsze informujemy wszystkich kandydatów o wyniku.

Aktualne Oferty Pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor Ochrony Radiologicznej

(Proces rekrutacji wstrzymany ze względu na panującą sytuacje epidemii COVID-19)

Branża: MEDYCZNA

Miejsce pracy:

  • Region I Północny (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, i okolice)
  • Region II Północno-zachodni (Szczecin, Poznań, Zielona Góra, Koszalin, i okolice)
  • Region III Północno-wschodni (Białystok, Suwałki, i okolice)
  • Region IV Centralny (Warszawa, Łódź, Radom, i okolice)
  • Region V Południowo-zachodni (Wrocław, Opole, Jelenia góra, Wałbrzych, i okolice)
  • Region VI Południowo-wschodni (Lublin, Chełm, Zamość, Kielce, i okolice)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dużym atutem będzie posiadanie uprawnień Inspektora Ochrony Radiologicznej typu R
  • Zdolności komunikacyjne, pozyskiwania i przetwarzania informacji
  • Nastawienie na realizację zadań oraz konsekwencja w dążeniu do celów
  • Samodzielność, inicjatywa i proaktywność w działaniu
  • Doskonałej organizacji pracy własnej
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kompletu warunków technicznych, uzgodnień, decyzji i opracowań niezbędnych do uzyskiwania zezwolenia na uruchomienie pracowni rtg
  • Kompleksowe przeprowadzenie procesów uzyskania decyzji w zakresie zezwolenia na uruchomienie i stosowanie aparatu rtg
  • Koordynacja i weryfikacja prac projektowych, w kontekście uzgodnień w urzędach
  • Opracowanie, kreatywne planowanie i bieżące monitorowanie terminarza przygotowania projektu

Co oferujemy:

  • Kompleksowe wdrożenie pracownika poprzez cykl szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (konkurencyjne)
  • Samochód, telefon, laptop – również do użytku prywatnego
  • Środowisko pracy pozwalające na wdrażanie własnych pomysłów

Sposób aplikacji:

Osoby zainteresowane praca dla Inspektora Ochrony Radiologicznej prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres biuro@radiomed-radiologia.pl

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Klauzula

Uprzejmie prosimy o zamieszczanie na CV następującej klauzuli zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).