Ochrona radiologiczna

Firma Radiomed współpracuje z producentami fantomów oraz mierników do kontroli jakości aparatów RTG. Stała współpraca w tym zakresie pozwala na oferowanie produktów na bardzo korzystnych warunkach.

OFERTA

W ofercie posiadamy:

  • Fantomy do testów podstawowych aparatów RTG w zakresie stomatologii, radiografii ogólnej, fluoroskopii, angiografii, mammografii i tomografii komputerowej. 
  • Mierniki do kontroli jakości aparatów RTG w zakresie stomatologii, radiografii ogólnej, fluoroskopii, angiografii, mammografii i tomografii komputerowej. 

Wszystkie produkty spełniają europejskie normy.

SZKOLENIA

Na życzenie klienta przeprowadzamy szkolenie z użytkowania zakupionego u nas sprzętu. Oferujemy również kompleksowe szkolenia w zakresie wykonywania Testów Podstawowych aparatów RTG wszystkich urządzeń stosowanych w rentgenodiagnostyce (czytaj więcej). 

Zapraszamy Państwa Do Kontaktu

W przypadku jakichkolwiek pytań, zgłoszeń lub wyceny naszych usług – prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

KONTAKT

Jarosław Starowicz | Dyrektor Techniczny

tel: (+48) 660 521 654
e-mail: biuro@radiomed-radiologia.pl

Usługi realizujemy na terenie całego kraju.
Zapraszamy również do kontaktu wykorzystując poniższy formularz.

Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

DANE KONTAKTOWE

Dane Rejestrowe

RadioMed Centrum
Laboratoryjno-Projektowe
ul. Stadionowa 5
Rusocice, 32-071 Kamień
NIP: 944 226 44 79 REGON: 383 618 513